آموزشی ها

۱) زوجی که پس از ۵۷ سال دوباره با هم ازدواج کردند.این زوج که از ایالت یورکشایر (در شمال انگلستان) هستند در حالیکه بالای ۹۰ سال سن دارند با هم دوباره ازدواج کردند. ۵۷ سال پس از طلاق. لزلی هارپر ۹۳ ساله و السی ۹۰ ساله از دریفیلد، ابتدا در سال ۱۹۴۱ با هم ازدواج کردند اما چند سال بعد از هم جدا شدند و باز میبینید که در پیری با هم ازدواج کردند. زمانیکه این خانم و آقا شریکان زندگی خود را از دست دادند آقای هارپر جرأت کرد تا به سوی همسر سابق خود برود و دوباره تقاضای ازدواج دهد. خانم هارپر میگوید: این دفعه…

banner
براي اطلاع از آپديت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود

آموزشی ها

۱) زوجی که پس از ۵۷ سال دوباره با هم ازدواج کردند.

این زوج که از ایالت یورکشایر (در شمال انگلستان) هستند در حالیکه بالای ۹۰ سال سن دارند با هم دوباره ازدواج کردند. ۵۷ سال پس از طلاق. لزلی هارپر ۹۳ ساله و السی ۹۰ ساله از دریفیلد، ابتدا در سال ۱۹۴۱ با هم ازدواج کردند اما چند سال بعد از هم جدا شدند و باز میبینید که در پیری با هم ازدواج کردند. زمانیکه این خانم و آقا شریکان زندگی خود را از دست دادند آقای هارپر جرأت کرد تا به سوی همسر سابق خود برود و دوباره تقاضای ازدواج دهد. خانم هارپر میگوید: این دفعه خیلی زندگی بهتری داریم. هر روز میخندیم. این زوج که یک دختر داشتند در سال ۱۹۵۴ از هم طلاق گرفتند. آن ها علت طلاق خود را مشقت های آقای هارپر در دوران خدمت در جنگ میدانند.

تا سال ۲۰۰۴ آن ها خودشان را به ندرت میدیدند. آقای هارپر گفت: چیزی در ذهنم به من گفت که چرا نمیروی و السی را نمیبینی؟ این باعث دوباره یکجا شدن آن ها و منجر به ازدواجشان در بریدلینگتون در روز شنبه شد. خانم هارپر گفت: زمانیکه آن ها یکدیگر را دوباره ملاقات کردند آن ها گفتند که دیگر هرگز جدا نخواهند شد.

free 9 طلاق که باور نخواهید کرد

۲) سربازی که به کمک کنسول بازی Nintendo Wii فهمید که همسرش به او خیانت کرده.

talagh patugh 1 9 طلاق که باور نخواهید کرد

یک سرباز امریکایی از کنسول بازی استفاده کرد و کشف کرد که همسرش زمانیکه او در جنگ عراق بوده به وی خیانت کرده. این سرباز که نامش تونی میباشد ادعا میکند که به رابطۀ همسرش با مردی دیگر زمانی پی برده که داشته در کنسول Wii تاریخچۀ بازی کردن ها را جستجو میکرده. او از جنگ عراق یکسال بعد به خاطری برگشت که دوستانش به او گفتند که همسرش با یک نفر دیگر ملاقات میکند اما همسرش ادعا کرد که او فقط این مرد غریبه را یکبار بوسیده است! تونی ادعا کرد که همسرش با یک بولینگ باز حرفه ای بوده و به او خیانت کرده. تونی کنسول بازی را با خودش به عراق برده بود اما این کنسول را توسط پست به خانه فرستاد زمانیکه به همسرش گفت که دارد به خانه برمیگردد.

برایش بسیار سخت بود زمانیکه برگشت و دید که یک شخصیت جدید توسط هر بازیکن در کنسول بازی اش ساخته شده. معمولاً هر شخصیت در این کنسول بازی طوری ساخته میشود که خصوصیت های فیزیکی و چهرۀ شبیه به افراد را در بر دارد. وقتیکه از کنسول بازی Nintendo Wii خویش استفاده کرد دید که شخصیتی در آن ساخته شده که او آن را نساخته است.

او گفت که شخصیت جدید ساخته شده در بازی بسیار شبیه مردی است که او همسرش را به رابطه با وی متهم کرده. او به بخش پیغام های این کنسول بازی میرود و روی بخش تقویم آن کلیک میکند. تونی میگوید با استفاده از این لیست دیدم که شب های زیادی را  همسرم با استفاده از شخصیت خودش در بازی با شخصیت آن مرد بازی بولینگ انجام داده است. تونی از همسرش جدا شد و طلاق گرفت.

free 9 طلاق که باور نخواهید کرد

۳) مردی که زنش را به خاطر مجبور ساختنش به خوردن روزانۀ کیک رها کرد.

talagh patugh 4 9 طلاق که باور نخواهید کرد

این مرد همسرش را به خاطری رها کرد که وی را مجبور کرده بود در هر وعدۀ غذایی کیک بخورد. چنگ یو گفت او ابتدا با خوراگ شکری خوشحال بود اما حالا با ذکر کلمۀ کیک مریض میشود. کیک تخم مرغی، کیک میوه ای، کیک شکلاتی. او گفت: من احساس سطل آشغال کیک فروشی را کردم. مرد ۳۱ ساله از شهر بیجینگ چین همسرش تیان مائه ۲۷ ساله را تحدید به طلاق کرد تا کیک پزی را متوقف کند.

free 9 طلاق که باور نخواهید کرد

۴) یک زن بخاطریکه همسرش مادرش را به ماه عسلشان آورده بود طلاق گرفت.

talagh patugh 2 9 طلاق که باور نخواهید کرد

این برای زوج ها عادیست که مشکلات مادر شوهر و مادر زن داشته باشند، اما این مشکلات معمولاً در ماه عسل شروع نمیشود! بدبختانه این یک مورد قابل تحمل برای یک زن ایتالیایی به نام ماریانا نبود زماینکه شوهرش مادرش را با خودشان به ماه عسل به فرانسه آورد. تازه عروس نمیدانست که مادر شوهر جدیدش قصد کرده تا با آن ها به تعطیلات برود. او به سادگی خود را در فرودگاه رم نشان داد و با اعتماد به نفس در صف ایستاد و با زن و شوهر ناراضی در هواپیما یکجا به سفر رفت. تازه عروس خشمگین از همسرش خواست که مادرش را به خانه بفرستد، اما پسر مامان تقاضای همسرش را رد کرد.

زن ۳۶ ساله ۳ هفته را در فرانسه سپری کرد سپس از همسرش تقاضای طلاق گرفت به خاطر اینکه وی احساسات بی اندازه به مادرش داشت. این زوج بعد از ۱۲ ماه عشق در یک کلیسا در رم با هم ازدواج کرده بودند. ماریانا همسرش را ترک و به ناپلس رفت.

free 9 طلاق که باور نخواهید کرد

۵) زن و شوهر مصری که با SMS (پیامک) از هم طلاق گرفتند.

talagh patugh 8 9 طلاق که باور نخواهید کرد

یک زن از قاهرۀ مصر و همسرش که یک افسر ارتش بود بعد از جر و بحث و دعوا پشت تلفن، تماس را قطع کردند. مرد دوباره به همسرش زنگ میزند اما خانم جواب نمیدهد و آمادۀ ادامه دادن به دعوا نیست. صدای مسیج (پیامک) موبایل خانم بلند میشود و وقتی خانم آن را میخواند میبیند که شوهرش نوشته: “من از تو طلاق میگیرم، این به تو خواهد آموخت که جواب  پاسخ ندادن به تلفن های من چیست”. زن شروع به آشتی کردن کرد اما این آشتی با یک جر و بحث دوباره شکسته شد، زن از خانواده اش خواست تا میان او و همسرش میانجیگری کنند اما شوهرش در مسیجی دیگر نوشت: “من از تو طلاق میگیرم، از دیگران نخواه که در کار ما مداخله کنند”. یک مصالحۀ دیگر. یک جر و بحث دیگر. و یک اعلام طلاق دیگر از سوی شوهر اما این بار رو در رو.

قانون اسلام طلاق گرفتن از طرف مردان را آسان کرده، ولو اینکه اطمینان از مسائل مالی اغلب حاصل نمیشود. یک شوهر باید فقط به همسرش بگویدو “أنت طلاق” _ یعنی تو را طلاق میدهم _ سه بار، و منظورش همین باشد تا به ازدواج پایان دهد.

زن و شوهر حالا میخواهند که آشتی کنند اما این شفاف نیست که آیا آنها طلاق گرفته اند یا نه؟ زن گفت که شوهرش دوباره او را میخواهد اما عالمان دینی که او با آنها مشورت کرده به او گفته اند که او در برابر خدا طلاق گرفته و اگر به سمت مرد برگردد خارج از رابطۀ زناشویی خواهد بود. حالا اگر خانم قبول نکند که برگردد و دادگاه رأی بر باطل بودن پیغام ها و دوام رابطۀ زناشویی دهد او با خطر از دست دادن پسر کوچکش مواجه خواهد بود.

free 9 طلاق که باور نخواهید کرد

۶) عروس جوانی از همسر ۶۲ سالۀ خود به خاطریکه نمیتوانست او را تحمل کند طلاق گرفت.

talagh patugh 9 طلاق که باور نخواهید کرد

این غیر معمول نیست وقتیکه یک مرد ثروتمند پیر با یک دختر جوان که جای نوه اش را دارد ازدواج میکند. غیر معمول این است که یک دختر به خاطر تحمل نکردن شوهرش از او طلاق بگیرد. این چیزیست که به کریستین جورجی ۲۲ ساله مو بلوند که با یک مرد ۸۴ سالۀ پرنفوذ به نام جوئی هاردی ازدواج کرده بود اتفاق افتاد.

زندگی مرفه همراه با ولخرجی نمیتواند بر ناسازگاری تازه عروس غالب شود. جورجی گفت آنها طلاق گرفتند به خاطر اینکه زندگی هاردی بسیار سریع بود _ نه به خاطر اینکه اختلاف سنی داشتند. این زوج طلاق خود را در آگست سال ۲۰۰۷ میلادی اعلام کردند و تقاضای طلاق ایشان توسط قاضی در آپریل ۲۰۰۸ پذیرفته شد. همه میپرسند آیا این عجیب نبود؟ جورجی گفت: واقعاً عجیب نبود چونگه همسرش قلبش جوان بود. بنابراین خیلی برایم مشکل بود که با او ادامه بدم… جورجی گفت: وقتی شما با جت شخصی خودتان فقط در مدت ۴ روز ۱۰ بار مسافرت میکنید _ اروپا دیوانه کننده بود _ ما هر یک و نیم روز در یک جای دیگر از جهان بودیم. این یک ذره بیش از حد برای من سریع بود.

جورجی گفت که رابطه را با یکمقدار پول رها کرده، اما او باور دارد که اندازۀ پرداخت بیگناهی او را اثبات میکند. جورجی گفت که تقاضای چنین زندگی مرفهی او را از عشق اولش جدا کرد، او گفت که زندگی با پسرش متیو را به جای این ازدواج ترجیح داد.

free 9 طلاق که باور نخواهید کرد

۷) تقاضای طلاق یک زن بخاطریکه همسرش نمیخواست لباس زیر بپوشد!

talagh patugh 6 9 طلاق که باور نخواهید کرد

یک زن رومانیایی ۲۴ ساله در حالی از همسرش تقاضای طلاق کرد چون آقا حاضر به پوشیدن لباس زیر نبود. امیسه نگی زنیست که در یک دهکدۀ کوچک در لمنیا زندگی میکند و تنها با همسرش تاماس یک سال است که زندگی کرده. در ابتدای مراسم ازدواج او از بی علاقگی همسرش نسبت به پوشیدن لباس زیر آگاه نبود. در اوایل امیسه از لباس زیر نپوشیدن همسرش اذیت نمیشد اما وقتیکه مشاهده کرد که زنان دیگر از روی کنجکاوی و از آنجایی که میدانستند این مرد عادت عجیب لباس زیر نپوشیدن دارد به او زل میزدند ناراحتی اش آغاز شد.

در مقابل قاضی دادگاه تاماس نگی اظهار داشت که عاشق همسرش است و او طلاق نمیخواهد. اما اظهار داشت که من هرگز لباس زیر نخواهم پوشید حتی اگر زنم از من طلاق بگیرد. او اضافه کرد: لباس زیر به سادگی مرا بسیار ناراحت میکند.

free 9 طلاق که باور نخواهید کرد

۸) زنیکه از همسرش به خاطر خالی کردن شکمش در دیگ غذا تقاضای طلاق کرد.

talagh patugh 5 9 طلاق که باور نخواهید کرد

یک زن نیجریایی از همسرش تقاضای طلاق کرد چون همسرش پس از مصرف الکل در دیگ غذایشان استفراغ کرد. الوواکله اوگندله به دادگاه گفت که همسرش الووافمی یک آدم مست بود و تمامی توالت ها را رها کرد و دور از نزاکت و ادب خودش را در ظرف غذایشان راحت کرد.

خانم اوگندله گفت که او دیگر همسرش را دوست ندارد چون همسرش در خانه داری و بهبود وضعیت کاری ناکام شده. آقای اوگندله مسئلۀ الکل را رد میکند اما اعتراف میکند که عشق بین آنها از دست رفته.

free 9 طلاق که باور نخواهید کرد

۹) یک زن بخاطریکه همسرش او را در شرط بندی از دست داد طلاق گرفت.

talagh patugh 7 9 طلاق که باور نخواهید کرد

یک مرد روسی بعد از اینکه در مسابقۀ قمار کارت بازی تمام پولش را از دست داد همسرش را به جای پول نقد در میدان گذاشت و او را باخت.

اندری کارپوف از مورمنسک زمانیکه پولش در بازی پوکر تمام شد به حریف خود پیشنهاد داد که همسرش را به جای پول نقد در بازی قبول کند تا بتواند به بازی ادامه دهد. زمانیکه او بازی را باخت و رقیبش سرجی برودوف از او خواست تا چیزهایی را که برنده شده به او بدهد، همسرش تاتیانا بسیار عصبانی شد و از او طلاق گرفت و با رقیبش برودوف رابطۀ جدیدش را آغاز کرد.

خانم با برودوف ازدواج میکند و میگوید از اینکه همسر اولش را رها کرده پشیمان نیست. او گفت کار شوهرش غیر انسانی و تحقیر کننده بود و او به شدت خجالت کشیده است اما به محض اینکه شوهرش چنین کاری کرد او فهمید که باید از وی جدا شود. او گفت: سرجی یک مرد بسیار خوشتیپ، و خوش مشرب بود و من از با او بودن بسیار خوشحال هستم حتی اگر در او مرا در مسابقۀ پوکر برده باشد.


:: امتياز: نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0

:: بازديد : 3012
:: برچسب ها : ۹ طلاق که باور نخواهید کرد , دلایف طلاق , علت اصلی طلاق , مقاله درباره طلاق , علت عمدخ طلاق ها , تحقیق درباره طلاق , سایت آموزشی ها , مطلاب آموزشی درباره طلاق , 9 طلاق که باور نخواهید کرد , طلاق که باور نخواهید کرد , عجیب ترین طلاق ها , عجیبترین , عجیبترین طلاق ها ,

:: ارسال شده در: دانستنیهای ازدواج , دانستنیها ,
:: مطالب مرتبط: بایدها و نبایدهای دعوای زناشویی , اگر شما و همسرتان شاغل هستید ، بخوانید!!! , احساسات هم زبان دارند!!! , پسر با این ویژگی ها مجرد می ماند , ارگاسم همزمان در رابطه زناشویی... , چگونه شوهر خود را خوشحال کنید!!! , شما هم میتوانید بهترین همسر دنیا باشید اگر ... , راه حل رفع دلخوری بین همسران , 4 ((میم)) مهم در ازدواج , رابطه گروه خونی و ازدواج ,
نويسنده : علی حسین
تاريخ : [یکشنبه 21 آبان 1391 ] [ 11:40]
ارسال نظر براي اين مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
آخرين مطالب ارسالي
? زخم سینه در دوران شیردهی تاريخ : دوشنبه 21 بهمن 1392
? بایدها و نبایدهای دعوای زناشویی تاريخ : دوشنبه 21 بهمن 1392
? رنگ سال 2014 تاريخ : دوشنبه 21 بهمن 1392
? لطفا این پنج جمله را به مجردها نگویید!!! تاريخ : جمعه 18 بهمن 1392
? سوزش ادرار در زنان تاريخ : جمعه 18 بهمن 1392
? پیامک روز ولنتاین تاريخ : چهارشنبه 16 بهمن 1392
? راه های افزایش انگیزه تاريخ : چهارشنبه 16 بهمن 1392
? مزوتراپی صورت تاريخ : چهارشنبه 16 بهمن 1392
? نحوه تمیز کردن گل مصنوعی تاريخ : چهارشنبه 16 بهمن 1392
? با این قوانین مد ، خوش تیپ باشیم تاريخ : چهارشنبه 16 بهمن 1392
user
progress عضو شويد


progress فراموشي رمز عبور؟

progress عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
ورزشی
آشپزی
هنری
کودکان و کودک داری
خانه داری
خانواده و ازدواج
سلامت و رِژیم
روانشناسی
اطلاعات عمومی
کامپیوتر
دین و معارف
آرایش و زیبایی
فروشگاه
easymoblog آمار مطالب
» کل مطالب : 1131
» کل نظرات : 496
stat آمار کاربران
» افراد آنلاين : 1
» تعداد اعضا : 528

onlineuser کاربران آنلاين

servertime آمار بازديد
» بازديد امروز : 49
» بارديد ديروز : 437
» ورودي گوگل امروز : 1
» ورودي گوگل ديروز : 1
» بازديد هفته : 486
» بازديد ماه : 1,119
» بازديد سال : 352,106
» بازديد کلي : 15,419,213