آموزشی ها

درس امروز درسی پایه ای و اساسی است، در مورد پایه و اساس مرد بودن است. با کلیه ی اطلاعاتی که در دست دارم، مطمئن هستم که شما بحث درمورد چنین مسائلی را بی فایده می دانید و خواهید گفت چرا وقتی مسائل مهمتری مثل کار و تجارت هست، باید چنین چیزهایی یاد بگیرید. پاسخ این سوال بسیار ساده است: برای ساختن یک خانه ی فوق العاده، ابتدا باید یک فونداسیون محکم بسازید تا بتوانید سایر چیزهای زیبا را روی آن قرار دهید. برای ساختن یک مرد بزرگ نیز، نیاز به یک پایه و اساسی استوار و مستحکم است تا بعد بتوانید چیزهای…

banner
براي اطلاع از آپديت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود

آموزشی هادرس امروز درسی پایه ای و اساسی است، در مورد پایه و اساس مرد بودن است. با کلیه ی اطلاعاتی که در دست دارم، مطمئن هستم که شما بحث درمورد چنین مسائلی را بی فایده می دانید و خواهید گفت چرا وقتی مسائل مهمتری مثل کار و تجارت هست، باید چنین چیزهایی یاد بگیرید. 

پاسخ این سوال بسیار ساده است: 

برای ساختن یک خانه ی فوق العاده، ابتدا باید یک فونداسیون محکم بسازید تا بتوانید سایر چیزهای زیبا را روی آن قرار دهید. برای ساختن یک مرد بزرگ نیز، نیاز به یک پایه و اساسی استوار و مستحکم است تا بعد بتوانید چیزهای کوچک دیگر را روی آن اضافه کنید. طی چند سال گذشته به من ثابت شده که اکثر مردها فاقد این فونداسیون و بنیاد هستند تا بتوان به آنها قانون ها و اصول دیگر را آموزش داد. تعاریف بسیاری برای یک مرد وجود دارد و افراد مختلف نظریه های متفاوتی دارند. اما من در اینجا آنچه واقعاً لازم است بدانید را برایتان آورده ام. 


ویژگی اول: یک مرد واقعی محکم و قوی است 

یک مرد واقعی بخاطر هر چیزی گریه نمی کند، زاری نمی کند، شکایت از چیزی نمی کند، تمارض نمیکند، و لازم نیست هر بار که عطسه کرد به پزشک مراجعه کند. یک مرد واقعی تصمیم می گیرد و با عواقب و نتایج این تصمیمات روزگار می گذراند. یک مرد واقعی مسئولیت اعمال و حرف های خود را بر عهده می گیرد. یک مرد واقعی، محکم و استوار است. و با سختی های زندگی مقابله می کند. یک مرد واقعی خشن و سرسخت است و از خود احساسات نشان نمی دهد. یک مرد واقعی ستون فقرات خانواده است و نمی تواند از خود ضعف نشان دهد. اگر از عنکبوت می ترسید، مسلماً یک مرد واقعی نیستید. 


ویژگی دوم: یک مرد واقعی متمرکز است 

یک مرد واقعی تفاوت بین مهم بودن چیزی و مهم نبودن آن را می فهمد. یک مرد واقعی وقت خود را صرف کارهای بیهوده ای که هیچ عایدی برای او ندارند، نمی کند. مطمئناً کارهای زیادی برای تفریح و سرگرمی وجود دارد، اما او باید برای انجام این کارها هم دلیل داشته باشد. یک مرد واقعی خود را روی قدرت، پول و خانواده اش متمرکز میکند. هیچگاه خود را روی سکس متمرکز نمی کند. سکس در نتیجه ی داشتن قدرت، پول و خانواده، خود به خود به سراغش می آید. 


ویژگی سوم: یک مرد واقعی، اهمیت خانواده را درک می کند 

یک مرد واقعی خانواده اش را قدرتمند نگاه می دارد و به تاریخچه ی خانوادگی خود اهمیت زیادی می دهد. یک مرد واقعی می داند که فرزندانش هدیه ای از جانب خداوند هستند و باید با آنها به خوبی رفتار کند، هرچند هر از گاهی باید برای آنها قوانین و مقرراتی تعیین کند.


ویژگی چهارم: یک مرد واقعی غیبت نمی کند 

یک مرد واقعی دهانش را می بندد و اطلاعاتش را درمورد دیگران پیش خود نگاه میدارد. یک مرد واقعی در بحث های هیچ و پوچ شرکت نمی کند و درمورد چیزهایی که از آن اطلاع ندارد و مطمئن نیست حرف نمی زند. 


ویژگی پنجم: یک مرد واقعی همیشه سر حرفش هست 

هر وقت قولی بدهد، آن را عمل می کند. و اگر بداند که از عهده ی انجام قولی بر نمی آید، هیچوقت حرفش را نمی زند. یک مرد واقعی مردن را به شکستن عهدش ترجیح می دهد. او می داند که حرفش نیز باید به قدرت عملش باشد. 


ویژگی ششم: یک مرد واقعی تلاش می کند تا الگو باشد 

یک مرد واقعی همیشه به خود و دیگران احترام می گذارد، مگر اینکه مورد بی احترامی قرار گیرد. او الگو و نمونه ای برای پیروان خود و به خصوص فرزندانش است. من هیچوقت کارهایم را به خانه نمی آورم، به همین دلیل فرزندانم من را فقط به عنوان یک پدر میشناسند. شما نیز باید همین کار را بکنید. یک مرد واقعی هیچگاه اجازه نمی دهد که فرزندانش پی به ضعف های او ببرند. 


ویژگی هفتم: یک مرد واقعی پول مورد نیازش را خود به دست می آورد 

یک مرد واقعی در انتظار صدقات و نیکوکاری های دیگران نمی نشیند. و پول پدرش نیز برای او کفایت نمی کند. او خود در جستجوی روزی خود بر می آید و اگر از پدرانش به او ارثیه ای برسد، به جای هدر دادن آن، ده برابرش می کند. 

ویژگی هشتم: یک مرد واقعی زن نما نیست 

یک مرد واقعی در گوشهایش گوشواره نمی اندازد و موهایش را بلند نمی کند. روی سینه و شکمش را نمی تراشد. او می داند که به استثنای آرایشگرش، سایر ملزومات و نیازهای بهداشتی او باید توسط یک زن انجام گیرد. یک مرد واقعی باید حداقل سه دست کت و شلوار در کمد داشته باشد و حداقل سه بار در هفته باید کت و شلوار بپوشد. یک مرد واقعی می داند که چطور باید شیک باشد. 
درس تمام شد 

خوب امروز چه یاد گرفتید؟ یاد گرفتید که قبل از اینکه بخواهید خود را یک مرد بنامید، تکالیف زیادی دارید که باید انجام دهید. 

نکته ی دیگری که باید به خصوصیات یک مرد واقعی اضافه کنم این است که: یک مرد واقعی همه چیز را ساده می گیرد. اگر لغات و اصطلاحات قلمبه سلمبه بلد باشد، به ندرت از آنها استفاده می کند و سعی می کند درمقابل افرادی فقط از آنها استفاده کند که تصور می کنند از او بالاتر و برتر هستند. 

درس همین جا به اتمام رسید.

منبع: mardoman.net


:: امتياز: نتيجه : 5 امتياز توسط 9 نفر مجموع امتياز : 64

:: بازديد : 11537
:: برچسب ها : مرد , مرد واقعی , یک مرد واقعی , ویژگی های یک مرد واقعی , آقا , مرد به تمام معنا , ویژگی های مردانه , مردانگی , مرد باید چگونه باشد , خصوصیات یک مرد واقعی , مرد ایده آل , یک مرد ایده آل , مرد واقعی کیست , هشت ویژگی یک مرد واقعی , 8 ویژگی یک مرد واقعی , هشت خصوصیت مرد , ویژگی مردها , چگونه یک مرد واقعی باشیم , مرد باشیم , چگونه مرد باشیم , مرد بودن , مرد واقعی بودن , جنتلمن , جنتلمن بودن , ویژگی های یک جنتلمن , آقای با شخصیت ,

:: ارسال شده در: خانواده و ازدواج , مهارت های زندگی , دانستنیهای ازدواج , رازهای موفقیت ,
:: مطالب مرتبط: بایدها و نبایدهای دعوای زناشویی , رنگ سال 2014 , لطفا این پنج جمله را به مجردها نگویید!!! , راه های افزایش انگیزه , مزوتراپی صورت , با این قوانین مد ، خوش تیپ باشیم , اگر شما و همسرتان شاغل هستید ، بخوانید!!! , احساسات هم زبان دارند!!! , نکاتی برای خوش صحبت شدن , با این روش ، شوهرتان نه نمیگوید ... ,
نويسنده : محمد
تاريخ : [پنجشنبه 11 آبان 1391 ] [ 18:57]
ارسال نظر براي اين مطلب
اين نظر توسط حمید در تاريخ 6 سال پیش و 1:07 دقيقه ارسال شده است

سلامو نگفتید که مرد واقعی کسیه که سرش با گوشش نجنبه و شلوارش دو تا نشه و همه درامدش برای خانواده اش باشه. رفیق باز نباشه و ولخرج هم نباشه. بقیه اش در حد سرفصلهای ذکر شده درسته

اين نظر توسط seyed sepehr در تاريخ 6 سال پیش و 23:16 دقيقه ارسال شده است

مرد واقعی مردی که دل و چشمش پاک باشد و برای خانواده اش مشقت رو تحمل کنه و با غیرت پشت خانواده باشه.

اين نظر توسط ح در تاريخ 6 سال پیش و 17:15 دقيقه ارسال شده است

سالار متن باحاالی بود.
ولی مرد اونه که با خدا باشه
لباس نشونه مردی نی

اين نظر توسط یک مرد کامل ودبیر در تاريخ 7 سال پیش و 2:36 دقيقه ارسال شده است

کت وشلوار چه ربطی به مرد بودن دارد . خودم مدیر 10 مدرسه هستم همیشه هم آستین کوتاه می پوشم اصلا کت وشلوار هم ندارم فقط به زور یک دست کت وشلوار در جشن عروسیم برایم خریدند .اگر استاندارهم باشم کت وشلوار نمی پوشم . لطفا در صفات مردانه بودن .ویژگی درست بودن وخانواده دوست بودن و از گرسنگی بمیری و بدون خانواده حتی یک ساندویچ هم نخوردن را اضافه کنید. نه کت وشلوار . آقای محترم

اين نظر توسط سید محمد در تاريخ 7 سال پیش و 3:23 دقيقه ارسال شده است

اخری اشتباه بود.......ریش زدن و ابرو بر داشتن رو نمیگی؟؟؟؟میگی مو بلند !!!!مو که هم زن داره هم مرد .ریش هست که مرد داره زن نداره.بخاطر همین چیزا هست که میگن دوره اخر زمانه! نظر مردم بر عکس شده !!!! یه چرخی تو تاریخ بزن ببین کیا مو بلند بودن .بعدم بشین فکر کن ببین اینا زن نما بودن یا مرد واقعی.... ؟

اين نظر توسط دوست در تاريخ 8 سال پیش و 15:34 دقيقه ارسال شده است

می شه بفرمایید مو های سینه وشکم که مانند بقیه موهای بدن هستن و اسمشان موی زائد است چه ربطی به مرد بودن دارد؟؟؟ کتو شلوار را هم نمی شه همه جا استفاده کرد مخصوصا از اواسط فروردین تا اواخر مهر ماه!!!!!!!!!!!
بقیه را کاملا قبول دارم.


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
آخرين مطالب ارسالي
? زخم سینه در دوران شیردهی تاريخ : دوشنبه 21 بهمن 1392
? بایدها و نبایدهای دعوای زناشویی تاريخ : دوشنبه 21 بهمن 1392
? رنگ سال 2014 تاريخ : دوشنبه 21 بهمن 1392
? لطفا این پنج جمله را به مجردها نگویید!!! تاريخ : جمعه 18 بهمن 1392
? سوزش ادرار در زنان تاريخ : جمعه 18 بهمن 1392
? پیامک روز ولنتاین تاريخ : چهارشنبه 16 بهمن 1392
? راه های افزایش انگیزه تاريخ : چهارشنبه 16 بهمن 1392
? مزوتراپی صورت تاريخ : چهارشنبه 16 بهمن 1392
? نحوه تمیز کردن گل مصنوعی تاريخ : چهارشنبه 16 بهمن 1392
? با این قوانین مد ، خوش تیپ باشیم تاريخ : چهارشنبه 16 بهمن 1392
user
progress عضو شويد


progress فراموشي رمز عبور؟

progress عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
ورزشی
آشپزی
هنری
کودکان و کودک داری
خانه داری
خانواده و ازدواج
سلامت و رِژیم
روانشناسی
اطلاعات عمومی
کامپیوتر
دین و معارف
آرایش و زیبایی
فروشگاه
easymoblog آمار مطالب
» کل مطالب : 1131
» کل نظرات : 496
stat آمار کاربران
» افراد آنلاين : 3
» تعداد اعضا : 528

onlineuser کاربران آنلاين

servertime آمار بازديد
» بازديد امروز : 213
» بارديد ديروز : 1,900
» ورودي گوگل امروز : 2
» ورودي گوگل ديروز : 3
» بازديد هفته : 213
» بازديد ماه : 11,186
» بازديد سال : 403,630
» بازديد کلي : 15,470,737