آموزشی ها

فكر مي‌كنيد چه زن‌هايي حال يك مرد را به هم مي‌زنند؟ يا مردها چه زن‌هايي را ترك مي‌كنند؟  1- زنان توجه‌طلب (هيسترونيك): زناني هستند كه دوست دارند مورد توجه واقع شوند و به محض اين‌كه شكار خود را مي‌يابند بازي تام و جري را شروع مي‌كنند و از دست چشمان هيزي كه قبلا به هر قيمتي دلشان مي‌خواسته حتي نيم‌نگاهي بگيرند، حالا فرار مي‌كنند و جالب‌تر اين‌كه اين زنان، دلشان مي‌خواهد گرم و قدرتمند به نظر برسند در صورتي كه به شدت…

banner
براي اطلاع از آپديت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود

آموزشی ها

فكر مي‌كنيد چه زن‌هايي حال يك مرد را به هم مي‌زنند؟

يا مردها چه زن‌هايي را ترك مي‌كنند؟

 1- زنان توجه‌طلب (هيسترونيك): زناني هستند كه دوست دارند مورد توجه واقع شوند و به محض اين‌كه شكار خود را مي‌يابند بازي تام و جري را شروع مي‌كنند و از دست چشمان هيزي كه قبلا به هر قيمتي دلشان مي‌خواسته حتي نيم‌نگاهي بگيرند، حالا فرار مي‌كنند و جالب‌تر اين‌كه اين زنان، دلشان مي‌خواهد گرم و قدرتمند به نظر برسند در صورتي كه به شدت در پشت صحنه، يخ ‌زده‌اند.

2- زنان هميشه مادر: اين گروه از زنان، مردان را با كودكان خود، اشتباه گرفته‌اند. دلشان مي‌خواهد مانند يك مادر، شش‌دانگ مراقب شوهر خود (بخوانيد بچه خود) باشند.

ايرادهاي بني‌اسراييلي: "اين كار را بكن و آن كار را نكن"، "آن چيز را نخور و اين چيز را بخور"، «تو كي بزرگ مي‌شوي؟" و... از زبان اين زنان، بسيار شنيده مي‌شود.

3- زنان بچسب (سريش): اين گروه از زنان، به شدت گير مي‌دهند. روزانه و به دفعات بسيار زياد به همسر خود تلفن مي‌زنند و قبل از سلام و احوال‌پرسي مي‌پرسند: "كجايي؟!"

در محبت و بي‌محبتي، افراط مي‌كنند. دلشان مي‌خواهد همه جا به همسر خود منگنه شوند. يكي از اين زنان سريش مي‌گفت: "كاش مي‌شد مرد خود را آن‌قدر كوچك كنم كه درون كيفم، جا بگيرد."

اين گروه از زنان گاهي آن‌قدر در مهرورزي افراطي هستند كه مردان را از خود دور مي‌كنند.

4- زنان شكاك: اين گروه از زنان به طرز شگفت‌انگيزي به همسر خود شك دارند. به طور مداوم در جست‌وجوي نشانه‌اي از خيانت، مرد خود را بازرسي مي‌كنند، لباس‌هايش را چك كرده تا نشاني از جرم ناكرده‌اش پيدا كنند.

نقل مي‌كنند: "مردي قبل از اين كه به خانه وارد شود، تمام لباس‌هاي خود را كنترل كرد! زن پس از آمدن مرد به خانه، 20 دقيقه‌اي او را بازرسي كرد. وقتي چيزي نيافت، رو به مرد كرد و گفت: خاك بر سر بي‌لياقتت! حالا ديگر با زن‌هاي كچل دوست مي‌شوي؟!...

اين زنان بدون مقدمه به دنبال مردشان راه مي‌افتند و او را تعقيب مي‌كنند. اگر به شركت مخابرات برويد بعضي اوقات اين‌گروه زن‌ها را مي‌بينيد كه به التماس مي‌خواهند صورت ريز‌مكالمه همسرشان را دريافت كنند. آنها مسير نگاه مردشان را به طور دايم، دنبال مي‌كنند كه مبادا به جايي غير از خودشان، چشم دوخته باشند.

5- زنان مردنما: اين خانم‌ها، افتخارشان اين است كه ما براي خود مردي هستيم! دوست دارند كارهاي مردانه انجام دهند و به طرز عجيبي از ظرافت زنانه، دور مانده‌اند.

با اين كه ورود زنان به شغل‌هاي سخت و مردانه عاري از اشكال است، اما اين گروه از زن‌ها آن‌قدر در اين مورد افراط مي‌كنند كه گويي زن گرفته‌اند (به جاي اين‌كه شوهر كنند). بلند حرف مي‌زنند، اغلب، موهاي خود را مردانه كوتاه مي‌كنند، بيشتر شلوار مي‌پوشند و خلاصه مرداني كه با اين گروه زندگي مي‌كنند؛ مردانگي خود را از ياد مي‌برند.

6- زنان بدلباس: اين گروه از زنان، اغلب با پيژاما در منزل ديده مي‌شوند. چنان خود را از ياد برده‌اندكه موهايشان مانند سيم‌ ظرفشويي و لباسشان مثل پادري شده است. اغلب دستانشان رنگ سبز (ناشي از خرد كردن سبزي) و صورتشان نشاني از بادمجان سوخته دارد. بيشتر اوقات، بوي پيازداغ و نعنا و جعفري مي‌دهند و بدون رعايت مسايل بهداشتي، زندگي خود را سپري مي‌كنند. آنها فكر مي‌كنند با اين كارها خود را قرباني نشان داده و در عجب‌اند چرا مردان از آنها گريزانند؟!

7- زنان بچه‌ماماني: اين گروه از زن‌ها بدون اذن مادر خود،‌ آب نمي‌خورند. اغلب مادران اينها، زنان سلطه‌جوي خاموشي بوده‌اند كه با اين جمله: "دلت مي‌آيد به مادر پيرت، بي‌توجهي كني؟"، خود را فدايي مادرشان مي‌دانند. آنها مي‌گويند: "شوهر پيدا مي‌شود اما مادر، هرگز!"

دكوراسيون منزل اين گروه از زن‌ها سليقه قطعي مادرشان بوده و به طرز عجيبي حتي اگر بدانند كه حق با مادرشان نيست، ادعايشان اين است: "هميشه حق با مادرم است."

بيچاره شوهران اين زنان كه اگر مغضوب مادرزن شوند هرگز در دل همسر خود راهي نخواهند يافت. بيشتر دعواهاي اين زنان بر اثر مداخله مادرشان در زندگي، رخ مي‌دهد و معمولا زندگي مشتركشان سرانجام خوشي نخواهد داشت.

8- زنان عاشق‌تر به فرزند خود: يكي از تلخ‌ترين جملاتي كه به طور مكرر، آن را از زبان زنان بسياري شنيده‌ام اين است: "من به خاطر بچه‌هايم با تو مانده‌ام" يا "به خاطر بچه‌ها مجبورم به زندگي ادامه دهم."

اين‌گونه زنان به محض به دنيا آوردن فرزندشان؛ خود را وقف بچه‌ مي‌كنند. آنها غافلند كه در جهان هستي، بزرگ‌ترين رسالت و وظيفه انسان‌ها؛ قبل از هر انساني، وظيفه نسبت به همسرشان است، بعد كودكان، بعد والدين و بعد ديگران.

مرد وقتي از سر كار مي‌آيد مي‌بيند همسر خود،‌ بدون كوچك‌ترين توجهي به او براي فرزندش، آب‌ميوه مي‌گيرد، پس شوهر چه؟ آنها تمام اوقاتشان را با فرزندان خود مي‌گذرانند. حتي خوابيدن در اتاق كودك را به اتاق خواب خودشان ترجيح مي‌دهند.

9- زنان مقايسه‌كن: اين گروه از زن‌ها، به طور مداوم خود را با زنان ديگر مقايسه مي‌كنند. خدا نكند جاري‌شان سرويس جديد طلاي خود را در يك ميهماني به آنان نشان دهد، روزگار شوهرشان سياه است. چشم و هم‌چشمي؛ آفت بزرگ اين گروه از زن‌هاست. اگر كوچك‌ترين تغييري را در خانه همسايه و آشناها ببينند، نمي‌توانند تحمل كنند. جالب است اين‌گونه زنان اگر دوستشان براي تعطيلات نوروزي قصد سفر به آفريقا داشته باشد، آنها پدرشوهرشان را درآورده تا به شاخ آفريقا سفر كنند. اگر فرزند دوستشان كلاس اسكي روي آب ثبت‌نام كند حتما مايلند اسكي زير آب، 3 متر بالاي آب، اسكي روي چمن، اسكي روي آسفالت و... را براي آموزش بچه‌ها در نظر بگيرند.

آنها غافلند كه هر بچه‌اي توانايي منحصر به ‌خود را دارد و غافل از اين تفاوت‌هاي فردي، دلشان مي‌خواهد فرزندشان مانند فرزند ديگران پيشتاز باشد.

10- زنان خاندان كنيز ملاباقر: اين دسته از زن‌ها، پدر همسرشان را سر غرغرهاي متوالي در‌مي‌آورند. راجع به همه چيز اعتراض دارند. خدا نكند حتي 10 درصد از كاري كه همسرشان مي‌كند بر وفق دلشان نباشد، از صبح تا شب و شب تا صبح با تكرار مكررات، غر خود را به سمت همسرشان پرتاب مي‌كنند.

به سفري رفته‌‌اند. از اين كه كولر اتاق در هتل، كار نمي‌كند؛ تا چند سال (بخوانيد چند قرن)، غر مي‌زنند و گويي نمي‌خواهند زبان خود را جز به ايراد گرفتن، باز كنند و...

منبع: مجله موفقیت


:: امتياز: نتيجه : 2 امتياز توسط 2 نفر مجموع امتياز : 89

:: بازديد : 8500
:: برچسب ها : چه زنانی مورد علاقه مردانند , چه زنانی مورد علاقه مردان اند , چه زنانی مورد علاقه مردان هستند , آقایان از چه خانم هایی متنفر هستن , مردان از چه زن هایی متنفر اند , زنانی که مردان ترکشان می‌کنند , خانم هایی که آقایان ترکشان می‌کنند , خصوصیات زنان بد بین , خصوصیات زنان سریش ,

:: ارسال شده در: رازهای موفقیت ,
:: مطالب مرتبط: راه های افزایش انگیزه , نکاتی برای خوش صحبت شدن , برای داشتن رابطه ای خوب با فرزندتان ، باید ... , خانم های جوان!!! این ویژگی ها را نداشته باشید ... , شما هم میتوانید بهترین همسر دنیا باشید اگر ... , با استرس مالی برخورد کنید , قانون جذب برای شما هم عمل نمیکند؟ , شادی; ساده ترین اتفاق زندگی!!! , عامل خوش شانسی کشف شد!!! , شما هم اعصاب ندارید؟ ,
نويسنده : علی حسین
تاريخ : [یکشنبه 07 آبان 1391 ] [ 15:48]
ارسال نظر براي اين مطلب
اين نظر توسط مژگان شفیعی در تاريخ 7 سال پیش و 0:09 دقيقه ارسال شده است

سلام وخسته نباشیدامیدوارم همه کسانیکه دستی برای این سایت دارند خوب باشن.خیلی خوب بوددددددددد واقعالذت بردم وخیلی به کارم امد.ممنونشکلک


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
آخرين مطالب ارسالي
? زخم سینه در دوران شیردهی تاريخ : دوشنبه 21 بهمن 1392
? بایدها و نبایدهای دعوای زناشویی تاريخ : دوشنبه 21 بهمن 1392
? رنگ سال 2014 تاريخ : دوشنبه 21 بهمن 1392
? لطفا این پنج جمله را به مجردها نگویید!!! تاريخ : جمعه 18 بهمن 1392
? سوزش ادرار در زنان تاريخ : جمعه 18 بهمن 1392
? پیامک روز ولنتاین تاريخ : چهارشنبه 16 بهمن 1392
? راه های افزایش انگیزه تاريخ : چهارشنبه 16 بهمن 1392
? مزوتراپی صورت تاريخ : چهارشنبه 16 بهمن 1392
? نحوه تمیز کردن گل مصنوعی تاريخ : چهارشنبه 16 بهمن 1392
? با این قوانین مد ، خوش تیپ باشیم تاريخ : چهارشنبه 16 بهمن 1392
user
progress عضو شويد


progress فراموشي رمز عبور؟

progress عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
ورزشی
آشپزی
هنری
کودکان و کودک داری
خانه داری
خانواده و ازدواج
سلامت و رِژیم
روانشناسی
اطلاعات عمومی
کامپیوتر
دین و معارف
آرایش و زیبایی
فروشگاه
easymoblog آمار مطالب
» کل مطالب : 1131
» کل نظرات : 496
stat آمار کاربران
» افراد آنلاين : 3
» تعداد اعضا : 528

onlineuser کاربران آنلاين

servertime آمار بازديد
» بازديد امروز : 550
» بارديد ديروز : 381
» ورودي گوگل امروز : 5
» ورودي گوگل ديروز : 2
» بازديد هفته : 1,973
» بازديد ماه : 28,818
» بازديد سال : 306,059
» بازديد کلي : 15,373,166